IVM – kurzy

Kurzy

Celoživotní vzdělávání zdravotních sester

zveme Vás k účasti na školících akcích, na další vzdělávání zdravotních sester. Školící akce jsou evidovány u České asociace sester. Vzdělávání sester je na bázi dobrovolnosti.

Školící akce jsou určeny pro všechny obory (všeobecná sestra,porodní asistentka, zdravotní laborant, asistent ochrany veřejného zdraví, nutriční terapeut, ortoptista, zubní technik, dentální hygienista, zdravotnický záchranář, farmaceutický asistent, zdravotně sociální pracovník). Vice informací o kurzu »»

Přípravné semináře na autorizační zkoušku

[Přípravný seminář na autorizační zkoušku inženýrů a techniků činných ve výstavbě podle zákona č. 360/1992 Sb.]

Seminář je přípravou na písemnou zkoušku z právních předpisů pro všechny obory ČKAIT. Cílem semináře je usnadnit účastníkům přípravu k písemné autorizační zkoušce. Výklad je průřezem souboru zkušebních otázek. Obsah přednášek je zaměřen na právní předpisy ve výstavbě.. Vice informací o kurzu »»

 

Stavební zákon v platném znění

Obecné informace, platná právní úprava, informace o obsahu stavebního zákona a o změnách souvisejících zákonu. Seminář je určen pro pracovníky stavebních firem, projektanty, právnikyv oblasti stavebnictví, pracovníky stavebních úseku kraju, měst a obcí, investory, technické dozory. Seminář realizujeme pro firmy na zakázku.

 

IVM – kurzy
Mgr. Viera Mikulášová
Imrychova 880/19
143 00 Praha 4 – Kamýk
tel.: +420 723 139 027
e-mail: mikulasova@volny.cz
All content copyrighted © IVM 2009.